X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

حزب الله

الا ان حزب الله هم الغالبون

یانات سید حسن نصرالله، در حضور سرزده در راهپیمایی مردم لبنان

سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب‌الله لبنان: بیانات در حضور سرزده در راهپیمایی عظیم مردم لبنان علیه فیلم موهن آمریکایی- صهیونیستی


اعوذ بالله من الشیطان الرجیم.

بسم الله الرحمن الرحیم.

و الصلاة و السلام علی سیدنا و نبیینا محمد و علی آله الطیبین الطاهرین المعصومین و اصحابه المنتجبین و علی جمیع الانبیاء و المرسلین.

دانشمندان، برادران و خواهران،
سلام و رحمت و برکت خداوند نثار شما شریف‌ترین، بزرگوارترین و پاک‌ترین مردم…

بنده در ابتدا از همه‌ی شما به خاطر حضور امروزتان و پذیرش گسترده و سریع این دعوت و پاسختان به فریاد پیامبر خدا (صلی الله علیه و آله و سلام) تشکر می‌کنم و به خاطر فریادهای یک ساعت گذشته‌تان که همچنان باید ادامه پیدا کند که:«لبیک یا رسول الله»

از همه‌ی شما و مخصوصا علمای شیعه و سنی، نمایندگان رهبران روحانی مسیحی و حزب‌های لبنانی و ملی و همچنین برادرانمان در جنبش امل که برای شرکت در همه‌ی این تظاهرات‌های چندگانه دعوت به عمل آوردند.

برادران و خواهران، خداوند (سبحانه و تعالی) در کتاب مجیدش می‌گوید:«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ/ تَبَّتْ یَدَا أَبِی لَهَبٍ وَتَبَّ» آنان که پیامبر خدا را آزار می‌دهند، کیفر و عذابشان، کیفر و عذابی الهی خواهد بود. «مَا أَغْنَىٰ عَنْهُ مَالُهُ وَمَا کَسَبَ/ سَیَصْلَىٰ نَارًا ذَاتَ لَهَبٍ/ وَامْرَأَتُهُ حَمَّالَةَ الْحَطَبِ/ فِی جِیدِهَا حَبْلٌ مِّن مَّسَدٍ- به نام خداوند بخشنده‌ی مهربان/ نابود باد قدرت ابولهب و نابود باد خودش./ ثروت و امکاناتش چیزی از او دفع نکرد./ به زودی وارد آتشی زبانه‌کش خواهد شد./ و همسرش که هیزم‌کش است نیز/ در حالی که بر گردنش طنابی از لیف خرماست.- آیه‌ی ۱تا۵ سوره‌ی مسد»

امروز به این‌جا آمده‌ایم تا بنده و فرد فرد شما همگی بگوییم: ای پیامبر خدا، جانم، پدر و مادرم، خانواده‌ام، فرزندانم، اموالم و هر چه خدا مرا از آن بهره‌مند ساخته فدای کرامت، وقار، شادابی، شرافت و آبروی تو باد.

و دوست دارم جهان این صدا را از من و شما بشنود پس بعد از من تکرار کنید:

ای پیامبر خدا… جان و خونم… پدر و مادرم… خانواده و فرزندانم… و همه‌ی اموالم… و هر چه خدا مرا از آن بهره‌مند ساخته… فدای کرامت تو… و آبرو و شرافت تو…

برادران و خواهران، جهان باید از این طریق حقیقت رابطه و پیوند ما را با پیامبرمان، پیامبر خدا (صلی الله علیه و آله و سلم)، بفهمد. تا این لحظه برخی افراد نمی‌دانند تنها با چند صحنه از این فیلم موهن تا چه حد به پیامبر خدا توهین شده. در حلال‌زادگی، ایمان، اخلاق، قرآن، همسران، سیره و اسلام ایشان خدشه کرده‌اند. و همه‌ی این‌ها در 12 دقیقه صورت گرفته. حال اگر فیلم 2ساعته منتشر شود چه خواهد شد؟

بله، کرامت مؤمن نزد خداوند از کعبه والاتر است؛ چه رسد به این که این مؤمن محمد بن عبدالله (صلی الله علیه ‌آله و سلم) باشد.

ما این‌جا هستیم تا اعلام کنیم این مسئله را نخواهیم پذیرفت. این‌جا هستیم برای آغاز حرکتی که باید برای رسیدن هدف‌های مشخصی ادامه پیدا کند. از حد اقل آغاز می‌کنم تا حد اکثر.

اول: حذف پیش‌نمایش موهن از سایت‌های اینترنت و محاکمه‌ی سازندگان این فیلم.

دوم: جلوگیری از انتشار کامل فیلم توسط آمریکایی‌ها.

سوم: مسدود کردن دائم راه توهین به پیامبرمان، رسول خدا، قرآن و مقدساتمان.

و به همین منظور و به خاطر این که این مسئله به همه‌ی مسلمانان همه‌ی کشورها مربوط است از همه می‌خواهیم گروه‌هایی تشکیل دهند و برای تحقق این هدف‌های سه‌گانه برنامه‌ریزی، فکر و تلاش کنند.

نمی‌خواهم صحبت‌های دیروزم را تکرار کنم ولی کافی است راهی را برای هدف اول مثال بزنم و آن این که: تمام دولت‌ها و حکومت‌ها سایت‌های حاوی این پیش‌نمایش موهن را فیلتر و همه‌ی مردم و مخصوصا مسلمانان جهان سایت‌هایی که بر پخش این صحنه‌های موهن اصرار دارند را تحریم کنند.

و برای هدف دوم این که: این ایالات متحده‌ی آمریکا که به عبارت «آزادی بیان» استناد و به وسیله‌ی آن فریب‌کاری می‌کند، باید بفهمد پخش کامل فیلم پیامدهای بسیار بسیار بسیار خطرناکی در جهان خواهد داشت.

و برای هدف سوم این که: همه‌ی ملت‌ها و دولت‌های ما باید بکوشند به جامعه‌ی بین الملل فشار بیاورند تا احکامی جهانی و قوانینی ملی در همه‌ی کشورها وضع شود که توهین به ادیان آسمانی و پیامبران بزرگ خداوند -ابراهیم، موسی، عیسای مسیح و محمد بن عبدالله- را جرم محسوب کنند.

بدون شک به پا نخاستن امت اسلامی و حاکمان جهان اسلام برای این وظیفه یک کوتاهی بزرگ در حق رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم) و باز گذاشتن راه فیلم‌ها، اهانت‌ها و توهین‌های تازه‌ایست که نمی‌دانیم به کجا منجر خواهند شد.

برادران و خواهران، این مشت‌های گره‌کرده‌ی امروز ما یک امر زودگذر و تخلیه‌ی خشم نیست بلکه آغاز یک حرکت جدی است که باید در گستره‌ی امت و برای دفاع از پیامبر خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) ادامه پیدا کند. لازم است اتفاقات این روزها به مسلمانان تأکید کند که باید در راه هدف‌های مشترک همکاری، پیوستگی و وحدت داشته باشند اگرچه مسائلی این‌جا و آن‌جا میانشان فاصله انداخته باشد. و لازم است اتفاقات این روزها به مسلمانان و مسیحیان در زمینه‌ی لزوم هشیاری شدید، اصرار به هم‌زیستی مسالمت‌آمیز، شناخت دشمن و نشانه‌روی خشم به سوی دشمن حقیقی تأکید کند. و این که به هیچ وجه هیچ‌کداممان نباید به ورطه‌ی فتنه بیافتیم و به هیچ وجه کسی نباید بتواند هیچ‌کداممان را به ورطه‌ی فتنه بکشاند. این مسئولیت همه‌ی ماست.

بنده امروز به همین مقدار بسنده می‌کنم و به شما می‌گویم پاداش و ثواب شما نزد خداوند خیلی بزرگ و جایگاه شما امروز نزد پیامبر خدا خیلی والا است. شمایید وفاداران. شمایید دوست‌داران اباعبدالله الحسین (علیه السلام).

جهان باید بداند آن انبوه مردم ما را که در روز عاشورا می‌بیند و باید بداند همه‌ی این صبر و ایستادگی به خاطر دفاع از نوه‌ی پیامبر است. وقتی که روز عاشورا گرد هم می‌آییم و همگی فریاد می‌زنیم:«لبیک یا حسین»...

وقتی که روز عاشورا می‌ایستیم و در برابر همه‌ی جهان فریاد می‌کشیم:«الا ان الدعی ابن الدعی قد رکز بین اثنتین، بین السلة  و الذلة- ناپاکی فرزند ناپاکی مرا میان دو راه مخیر گذاشت، میان تیزی شمشیر و خواری ذلت»…

امروز به جهانیان می‌گوییم این امام عظیم، نوه‌ی پیامبر خدا و این دین پیامبر خداست. حسین، کربلا، اهل بیت، صحابه و امت این پیامبر هر چه دارند از این پیامبر عظیم، محمد (صلی الله علیه و آله و سلم)‌، است. پس به هیچ وجه هیچ کس خیال نکند در عرصه‌ی این پیکار امکان تساهل یا گذشت هست.

پس همان طور که آغاز کردیم، به پایان می‌بریم:
ای پیامبر خدا… جان و خونم… پدر و مادرم… خانواده و فرزندانم… و همه‌ی اموالم… و هر چه خدا مرا از آن بهره‌مند ساخته… فدای کرامت تو… و آبرو و شرافت تو… خون‌های ما… جان‌های ما… فرزندان ما… زندگی ما… بی‌ارزش است در برابر… کرامت پیامبر خدا… آبروی پیامبر خدا… شرافت پیامبر خدا… و خدا شاهد آن‌چه می‌گوییم است… و خون‌های شهدایمان شهادت می‌دهند… و زخم‌های جانبازانمان شهادت می‌دهند… و خانه‌های ویرانمان شهادت می‌دهند… تا آخرین قطره‌ی خونمان… سکوت نخواهیم کرد… در برابر توهین به پیامبرمان… و فریادمان خروشان خواهد ماند… «لبیک یا رسول الله»...

تاریخ ارسال: چهارشنبه 29 شهریور‌ماه سال 1391 ساعت 10:29 | نویسنده: رزمندگان مقاومت | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد